Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
E gjithë skuadra e Athletic Bilbaos ka qethur kokën për të mbështetur kolegun e tyre Yeray Alvarez në betejën kundër kancerit. Mbrojtësi 22-vjeçar është diagnostikuar me kancer vitin e kaluar dhe në dhjetor iu nënshtrua një operacioni. Alvarez ka filluar kimioterapinë dhe shokët e tij të skuadrës janë zotuar se do ti qëndrojnë pranë në çdo hap të tij.
Trego më shumë