Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Ledri Vula feston 31 vjetorin e lindjes së tij, duke gëzuar arritjet e sukseset e tij. Ai u surprizua me nje tortë nga miq e familjarë, për të cilën ai është emocionuar shumë dhe e ka publikuar në rrjetin social Instagram. “Urime ditëlindjen Ledri, të dojm shumë”- shkruhej mbi tortë.
Trego më shumë