Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Këngëtari Gena dhe muzikanti i njohur Edlir Begolli ndodheshin në një lokal në Dhërmi mbrëmjen e së hënës, kur forcat e FNSH-së janë ngjitur në skenë dhe vunë në pranga Begollin. Arsyeja e arrestimit ka qenë për shkak të volumit të muzikës. “Kam mbetur i shokuar dhe s’do doja të përsëritej më një gjë e tillë pasi për një artist është tronditëse të trajtohet si të ishte një kriminel”, përfundoi ai
Trego më shumë