Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj është takuar me Rexhep Selimin, deputetin e Partisë Vetëvendosja në Kosovë dhe ish drejtues në UÇK. Në një postim në Faccebok, Demiraj publikon një foto nga takimi dhe shkruan: Të nderuar miq! Sot pata kënaqësinë të takoj mikun tim të shtrenjtë Gjeneral Rexhep Selimin. Suksese mikut tim në politikë në krijimin e qeverisë së ardhshme në Kosovë.
Trego më shumë