Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Flori Mumajesi vetëm një ditë pasi publikoi “Nallane 3” ka hedhur bombën duke zbuluar me kë do të bashkëpunojë për versionin e katërt të këngës. Bëhet fjalë për reperin Ledri Vula, i cili prej disa vitesh është mik me Florin dhe kanë bashkëpunuar së bashku në të shkuarën. Reperi publikoi klipin e “Nallane 3” kur Mumajesi i shkroi në një koment: “Nallane 4. E di vet ti!”
Trego më shumë