Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Dua Lipa ka marrë pjesë në premierën e filmit “Dunkirk” dhe i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare është shfaqur elegante me një fustan të gjatë, me flokët e drejta dhe shumë pak e grimosur.
Trego më shumë