Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Dua Lipa është shfaqur e mrekullueshme në premierën e filmit “Dunkirk” që u shfaq mbrëmë. Këngëtarja me origjinë shqiptare është shfaqur elegante me një fustan të gjatë. Me flokët e drejta dhe shumë pak e grimosur, Dua ka mahnitur me pamjen e saj.
Trego më shumë