Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Pas bashkëpunimit të Elvana Gjatës me Poo Bear dhe David Guetta, këngëtarja tashmë po bëhet gati për një tjetër bashkëpunim. Bashkëpunimi i radhës i 30-vjeçares do të jetë më reperin Ledri Vula.
Trego më shumë