Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho, e cila interpretoi rolin e Cio-Cio-San në shfaqjen ‘Madama Butterfly’ nëpër vende të ndryshme të botës, ka festuar 43 vjetorin e saj të lindjes, ndërsa ka marrë një surprizë të këndshme. Teksa ishte duke dhënë një koncert në teatrin e Madridit, gjithë trupa ka ndaluar gjithçka dhe ka vendosur këngën e ditëlindjes duke bërë që sopranoja shqiptare të shpërthente në lot nga emocionet.
Trego më shumë