Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Këtë mëngjes, Bebe është zgjuar në Gjirin e Lalzit në praninë e kryetares së LSI Monika Kryemadhi dhe miqve të tjerë të tyre. Pas disa ditëve pushime në Greqi, ajo është rikthyer në vendin e saj dhe duket se po qëndron për disa ditë në jug të Shqipërisë nga ku edhe ka publikuar foton. Mëngjes në të bukërën Shqipëri, shkruan këngëtarja e cila këto ditë do të japë edhe një koncert në Jalë.
Trego më shumë