Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Pas deklaratave të anëtares së këshillit bashkiak të LSI-së, Elona Guri e cila tha se deputeti i PS-së, z.Xhemal Qefalia vjedh ujin e pijshëm në bizneset e tij ka reaguar ky i fundit duke u shprehur se "Elona mashtron dhe gënjen! Po pres ta vërtetojë publikisht. Nëse nuk e vërteton këtë, unë do ta padis për shpifje e disinformim publik! Nëse nuk e vërteton deri nesër, pasnesër e padis për shpifje."
Trego më shumë