Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Sot, si dita e fundit e muajit korrik, temperaturat priten ti kalojnë 40 gradë celcius dhe qytetet më të nxehta do të jenë Tirana, Elbasani, Durrësi, Gjirokastra dhe Berati. Fundjava pritet të shënojë temperaturat më të larta në të gjithë stinën e verës dhe i nxehti afrikan do jetë prezent edhe në muajin gusht. Mjekët bëjnë apel që të shmanget ekspozimi në diell në pikun e vapës.
Trego më shumë