Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Data 10 do jetë momenti kur çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do i japin fund beqarisë në Prishtinë në një ceremoni ku do jenë të ftuar 250 persona. Geti dhe Marina do i japin fund beqarisë në një prej sallave të hotelit luksoz Swiss Diamond. Për transformimin e ambientit do merret Alketa Vejsiu me kompaninë e saj Class Events, që synojn të sjellë diçka të paparë deri tani.
Trego më shumë