Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Fama e aktores Eva Murati duket se i ka kaluar edhe kufijtë e Shqipërisë pasi ajo ka rënë në sy edhe të mediave boshnjake të cilat e krahasojnë bukurinë dhe dhunitë e saj me ato të divës Jennifer Lopez. Një nga portalet kryesore në Bosnjë, klix.ba i ka kushtuar një artikull bukuroshes shqiptare. Ajo është gazetare sportive, prezantuese televizioni dhe e fejuara e Genar Topallit, djalit të Jozefinës.
Trego më shumë