Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara e kanë ndezur zjarr skenën më Moskë, me interpretimet e tyre në Festivalin “Europa Plus Live”. Tre këngëtaret shqiptare kanë shkëlqyer gjatë interpretimeve të tyre, duke bërë për vete mjaft ndjekës të festivalit që ka mbledhur artistë nga e gjithë Europa.
Trego më shumë