Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj e kthyer me pushime nga SHBA, është bërë pjesë e nismës “Një fundjavë Ndryshe” duke vizituar disa familje të varfra në fshatin Dragoc të Shkodrës. Në një status të postuar në intagram, u shpreh shumë e emocionuar duke iu bërë apel të gjithëve që kanë mundësi për të ofruar ndihmën e tyre, si dhe duke falenderuar protagonistin e kësaj inisiative kaq humane, Arbër Hajdarin.
Trego më shumë