Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Këngëtari i njohur shqiptar Alban Skënderaj, i'u kërkon falje publikisht të gjithë fansave të tij duke pranuar që nuk është i dhënë pas postimeve në rrjetet sociale. Mesazhin në fjalë e përcolli nëpërmjet një postimi në Instagram duke i përshëndetur njëkohësisht ata dhe me një selfi-e.
Trego më shumë