Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Këngëtari Flori Mumajesi, së bashku me bashkëpunëtorët e tij Dj Vicky, Klajdi dhe Bruno, kanë postuar në instagram projektin e tyre më të ri. Bëhet fjalë për këngën me titull 'Karma', e cila do të publikohet më 3 gusht në orën 15.00. " ‘Karma’ nis dhe përfundon me dashuri", shkruan Mumajesi.
Trego më shumë