Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Rreth 10 hektarë ullishte dhe shkurre janë djegur në Kasharaj të Lushnjes. Zjarri nisi në orët e para të mëngjesit, në një prej kodrave të qytetit. Zjarrfikëset edhe pse kanë qenë në vendngjarje, e kanë pasur të pamundur të ndërhyjnë, për shkak të terrenit të vështirë dhe erërave të fuqishme. Dyshohet se zjarri është aksidental.
Trego më shumë