Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
DJ i njohur What So Not ka remiksuar këngën e re të Era Istrefit “Redrum”. BillBoard ka shkruar sot se ylli në ngritje i muzikës pop u kthye fuqishëm në fillim të këtij viti me këngën e saj “RedRum” dhe e konsideron Istrefin me një zë si të Rihanna-s. Për herë të parë, What So Not e ka interpretuar këtë remix me Istrefin gjatë Coachella 2017.
Trego më shumë