Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë të pagëzuar me emrin Jon. Lajmi është konfirmuar nga vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram. Adelina ka postuar në foto të dorës së saj duke mbajtur dorën e vogël të djalit dhe shkruan: "Mirë se erdhe në jetë princi i vogël, Jon".
Trego më shumë