Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Irina Shayk dhe Donatella Versace dominuan tapetin e kuq të 75-vjetorit të “Venice Film Festival”. Donatella është një ikonë e modës dhe njihet për stilin e saj të jashtëzakonshëm, pasi zotëron shtëpinë luksoze të modës “Versace”. Ajo siguroi vëmendjen e të gjithëve në premierën e filmit "A Star Is Born", ku interpretojnë Lady Gaga dhe Bradley Cooper.
Trego më shumë