Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Të bësh joga për t'u dobësuar dhe për të tonifikuar trupin është bërë një nga aktivitetet më të preferuara për ata që duan të heqin kilet e tepërta. Shumë njerëz preferojnë stërvitjet tradicionale fizike dhe jo jogën për të djegur kalori dhe në të njëjtën kohë për të forcuar muskujt. Por joga përveç këtyre, përmirëson edhe nivelin emocional dhe ndihmon në kontrollin e ankthit që të çon në kequshqyerje.
Trego më shumë