Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Deputeti Ervin Salianji, njëkohësisht koordinator i grupeve të punës të ngritura nga opozita për vettingun në politikë, deklaroi sot se Kryeministri Rama dhe PS nuk e duan vettingun dhe po e refuzojnë. Sipas tij vettingu në politikë ecën paralelisht me vettingun në drejtësi dhe nuk e shmang. Deputeti i PD theksoi se nuk ka negociata maxhorancë-opozitë.
Trego më shumë