Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Deputeti Pjerin Ndreu ka komentuar iniciativën e PD për vetting-un në politikë. Përmes një statusi në FB, Ai theksoi se para se të ketë vetting të thelluar në politikë, duhet të vijohet me Reformën në Drejtësi dhe ngritjen e SPAK. Ndreu rikujton se "nismën e PD-së e mbështeti edhe vet Kryeministri Rama, i cili ftoi Kryeopozitarin Basha për t’u ulur në një tryezë."
Trego më shumë