Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Kryetari i “Vetëvendosjes”, Albin Kurti ka konfirmuar se më 29 shtator do të mbahet protesta e thirrur nga partia e tij për të kundërshtuar idenë e Presidentit Thaçi, rreth korrigjimit të kufijve me Serbinë. Ai bëri thirrje që qytetarët t’i bashkohen protestës paqësore në Prishtinë. Lideri i VV-së tha se situata politike në vend është e rëndë dhe sipas tij aventurat personale të Thaçit, duhet ndalur.
Trego më shumë