Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Temperaturat e larta po shkaktojnë zjarre në të gjithë vendin dhe situata është tepër alarmante. Forca të shumta zjarrfikëse, të ushtrisë dhe të policisë janë angazhuar në operacione për shuarjen e flakëve. Raportohet se një zjarr i fuqishëm ka rënë në fshatin Veliqot të Tepelenës. Nga zjarri rrezikohen disa banesa në fshat, ndërkohë që në ndihmë të banorëve kanë mbërritur automjetet zjarrfikëse.
Trego më shumë