Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Presidenti koreano-jugor, Moon Jae-in ka thënë se është thjesht çështje kohe, përpara se Shtetet e Bashkuara dhe Koreja e Veriut të deklarojnë fundin e gjendjes së luftës në gadishullin Korean. Sipas tij, lufta ka përfunduar që prej vitit 1953, me një marrëveshje armëpushimi, por një traktat paqeje nuk është nënshkruar kurrë prej atëherë.
Trego më shumë