Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Përmes një deklarate për mediat, deputetja e PD, Orjola Pampuri ka thënë se PD është e vendosur të anulojë koncesionin sipas saj të dështuar të check up-it dhe çdo koncesion tjetër korruptiv. Ajo u shpreh se që prej 31 janarit, Rama ka detyruar mjekët të pranojnë të punojnë për të shtuar numrin e personave që bëjnë check-up, përndryshe ata gjobiten deri në 300 mijë lekë.
Trego më shumë