Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Ministri turk, Mevlut Çavusoglu zhvilloi një vizitë në Kosovë, ku u takua me zyrtarë të lartë të shtetit. Pas një takimi me Ministrin Pacolli, Çavuşsoglu ka thënë se Kosova dhe Turqia kanë raporte të shkëlqyera bashkëpunimi. Sa i takon çështjes së “Organizatës FETO”, ai ka deklaruar se ajo është një organizatë terroriste dhe Kosova nuk duhet të lejojë që ajo të shtrijë veprimtarinë e saj në Kosovë.
Trego më shumë