Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Presidenti Meta ka nderuar me titullin “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”, solistin e Operas Shtetërore të Vjenës dhe koreografin e mirënjohur shqiptar, Eno Peçi. Përmes një statusi në FB, kreu i shtetit shkruan se Peçi ka spikatur në skenat evropiane duke nderuar veten dhe kombin shqiptar në tërësi.
Trego më shumë