Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Në një kohë kur para disa javësh banorët e Mënglit në Elbasan protestuan për mbylljen e shkollës, vjen një reagim nga kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Balla thekson se shkolla sot është hapur dhe tashmë ka një pamje të re. Po ashtu ai sulmoi opozitën, ndërsa shtoi se “shpifësit e SHQUP-it” thanë se shkolla do të kthehej në dyqan peshku.
Trego më shumë