Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Është ndarë nga jeta në moshën 75-vjecare kirurgu i njohur shqiptar Flamur Tartari. Doktori i njohur i kushtoi 52 vite të jetës së tij mjekësisë, ndërsa konsiderohej si “bisturia e artë” e mjekësisë shqiptare. Tartari ka punuar edhe si pedagog ne fakultetin e Mjekësisë dhe është autor i disa botimeve shkencore.
Trego më shumë