Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Deputetja e PD, Albana Vokshi ka komentuar rrëzimin e dekretit të presidentit Ilir Meta për Teatrin Kombëtar nga deputetët e mazhorancës në Kuvend si dhe miratimin e ligjit për mbylljen e lojërave të fatit duke nisur në 1 janar 2019. Ajo u shpreh se disa deputetë të PS e dinë që shembja e Teatrit është akt i paligjshëm, por votojnë me urdhër të Ramës në Kuvend.
Trego më shumë