Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Pasi kërkoi ndryshim të masës së sigurisë “arrest me burg”, Arkimed Lushaj heq dorë nga ankimimi. Këngëtari i njohur i rrepit, akuzohet se ka qenë pjesë e një bande kriminale si dhe për armëmbajtje pa leje. Mësohet se Lushaj kërkoi nëpërmjet avokati të tij që mos të zhvillohej gjyqi, me pretendimin se nuk kishte besim tek drejtësia shqiptare.
Trego më shumë