Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Ministrja Manastirliu ka reaguar ndaj deputetit të PD, Bardh Spahia, i cili lëshoi akuza në drejtim të saj për ilaçet e skaduara. Në reagimin e saj, ajo i konsideron shpfije të “skaduara” akuzat e demokratit Spahia, ndërsa thekson se ilaçi më i mirë, i paskadueshëm, përballë shpifjeve janë faktet dhe shifrat.
Trego më shumë