Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Muzika britanike arriti një vit rekord në 2017 falë artistëve si Dua Lipa, Ed Sheeran dhe Harry Styles apo Rag'n'Bone Man. Raporti i matjes muzikore në Mbretërinë e Bashkuar tregoi se të ardhurat nga muzika britanike u rritën me 7 % duke arritur një nivel rekord prej 2.6 miliardë paund. Albumi i tretë i Ed Sheeran, Divide, me hite si "Shape of You" dhe "Perfect", ishte më i shituri i vitit të kaluar.
Trego më shumë