Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Kancelari austriak Kurz, pritet që mbrëmjen e sotme të arrijë në Kosovë. Ai pritet të takohet me Presidentin Thaçi si dhe Kryeministrin Haradinaj. Referuar burimeve, temat të cilat do të diskutohen në këto takime janë: Çështja e dialogut Kosovë-Serbi, perspektiva evropiane e Kosovës si dhe çështja e formimit të Ushtrisë së Kosovës.
Trego më shumë