Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Procesi i trafikantit meksikan të drogës, Joaquin “El Chapo” Guzman, i cili ka drejtuar për 25 vite një prej karteleve më të fuqishme të botës, doli sot në New-York para drejtësisë në masa të larta sigurie. Sipas akuzës, karteli ka dërguar në SHBA më shumë se 154 tonë kokainë, si dhe sasi të mëdha heroine, metamfetaminë dhe marijuanë, për një vlerë prej rreth 14 miliardë dollarësh.
Trego më shumë