Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Prokuroria e Gjirokastrës ka nisur hetimet për ngjarjen e djeshme në Bularat, ku ekstremistë grekë bënin thirrje antishqiptare gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandin Kacifas. Mësohet se 57 persona janë shpallur non-grata në Shqipëri. Në grupin e këtyre të fundit përfshihen gjithë ata shtetas që kanë përdorur gjuhën e urrejtjes dhe kanë bërë thirrje rraciste gjatë ceremonise mortore.
Trego më shumë