Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Disa javë pasi tha se do të tërhiqej nga muzika, këngëtari Michael Buble surprizoi fansat me një lajm të befasishëm. Ai njoftoi të enjten se do të mbajë turnerun e tij botëror ndërsa përgatitet për albumin e tij të 10-të në studio. Michael Buble do zhvillojë një turne 36 ditor dhe ky është turneu i tij i gjashtë. Këngëtari u largua nga skena muzikore pasi djali i tij 5-vjeçar, Elias u diagnostikua me kancer.
Trego më shumë