Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Dy këngëtaret shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha ishin përzgjedhur për të performuar në shfaqjen e shumëpritur të modës Victoria's Secret. yjet e muzikës pop kanë ndezur skenën me performancat e tyre mbrëmjen e 8 nëntorit në Pier 94 në New York. Bebe shkëlqeu dhe me veshjen e saj teksa performoi hitin "I'm a Mess".
Trego më shumë