Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Që kur Victoria Beckham u bë një emër familjar, ajo ka qenë legjendare për stilin e saj. Nga veshjet e Gucci-t gjatë periudhës kur këndonte me Spice Girls deri tek perandoria e saj e veshjeve, fjala stil ka qenë sinonimi i Beckham. Dhe tani stilistja ka marrë njohjen që meriton. Victoria u nderua me çmimin “Ikona e modës” nga E! People’s Choice Awards 2018.
Trego më shumë