Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Çikago. Spitali Mercy është përgjakur nga një sulm me armë zjarri, ku janë shënuar viktima të shumta. Mësohet se një person ka hyrë në spital dhe ka qëlluar disa persona. Sipas “ABC Chicago”, një person i dyshuar është qëlluar dhe se është evakuuar edhe spitali. Policia e ka njoftuar se nga të shtënat që kanë ndodhur në spital, veç të pagurëve, dyshohet se ka edhe të vrarë.
Trego më shumë