Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Rreth 85,000 fëmijë nën moshën pesë vjeç mund të kenë vdekur nga kequshqyerja akute në tre vjet luftë në Jemen, thotë drejtuesja e një shoqate bamirësie. OKB paralajmëroi muajin e kaluar se deri në 14 milion jemenas janë në prag të urisë. Të paktën 6,800 civilë janë vrarë dhe 10,700 kanë mbetur të plagosur në luftë, sipas OKB.
Trego më shumë