Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Policia e Elbasanit dhe FNSH kanë bllokuar një sasi droge në Qafë Thanë. Droga është gjetur në një furgon, e cila ishte fshehur në shasinë e makinës. Mësohet se në këtë operacion kanë marrë pjesë dhjetëra forca policore si dhe FNSH-ja.
Trego më shumë