Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Banorët e Unazës së Re kanë çarë rrethimin e parë të formuar nga efektivët e policisë dhe po tentojnë të hyjnë në parlament ku po zhvillohet seanca plenare. Nga përplasja me forcave të policisë është lënduar nga protestuesit Nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Dhimitraq Ziu. Ndërsa mësohet se janë shoqëruar në komisariat disa protestues.
Trego më shumë