Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Policia e Shtetit i ka bërë thirrje protestuesve që të distancohen dhe mos ushtrojnë dhunë, pasi kanë mbetur të plagosur 6 efektivë policie. "Zotërinj qytetarë janë plagosur 5-6 efektivë, jo lutem mos hidhni kapsolla. Policia nuk ushtron dhunë. Jemi në detyrë, ju lutemi distancohuni", citohet në apelin e Policisë, ndërsa mësohet se efektivët e plagosur u dërguan menjëherë në spital.
Trego më shumë