Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Ministri Arben Ahmetaj, ka folur nga Kuvendi teksa shigjetoi drejtuesit e Partisë Demokratike. Sipas tij, Ish-Kryeministri Berisha nuk ka ndërtuar rrugë, por ka hapur vetëm tendera duke lënë më pas rrugët në mëshirë të fatit. Ai pohoi se Qeveria në drejtimin e Ramës, po ia del mban të ulë borxhin publik duke e përkthyer këtë më pas në rritje pagash dhe investimesh.
Trego më shumë