Per eksperiencen me te mire perdorni Kolibri ne aparatin tuaj smartphone
Shkarkoni Kolibri ne:
Skuadra e Milanit duket se ka rikuperuar në kohë dy futbollistë si Hakan Çalhanoglunë dhe Davide Kalbrian. Dyshja e lojtarëve braktisi grumbullimin (Turqi dhe Itali U-21), por kjo duket se ka qenë me valë të shkurtra, sepse gjendja e tyre nuk është serioze dhe Milani pret t’i shohë ato në fushë. Stërvitja gjatë ditës së nesërme do të zbardhë detaje të reja për sfidën e së dielës.
Trego më shumë